Pierwszy polski podcast
o product designie.

Słuchaj teraz

Dla kogo i po co?

App Loads to pierwszy polski podcast poświęcony projektowaniu produktów. Wśród zaproszony gości znajdziecie najlepszych polskich designerów i nie tylko.
Audycje prowadzi Michał Ptaszyński.

01.
odcinek #1

O tym jakich programów do prototypowania warto się uczyć, jak wygląda praca nad poprawą UXa na Eduweb i czy można nauczyć się dobrego smaku.

Grzegorz Rog

Gościnnie: Grzegorz Róg z serwisu Eduweb

Słuchaj na Soundcloud albo skocz do iTunes
02.
odcinek #2

O tym jak budowano Design Language System w Znanym Lekarzu, czy warto rozwijać swój produkt po godzinach i o różnicach między software housem a startupem.

Dawid Liberadzki

Gościnnie: Dawid Liberadzki z serwisu Znany Lekarz

Słuchaj na Soundcloud albo skocz do iTunes
03.
odcinek #3

O tym jak zbudować silny zespół w software housie, czy warto robić redesigny produktów znanych marek, czym jest Dribbble dla 10 Clouds i jaka jest ścieżka rozwoju dla szefów działów dizjanowych.

Milosz Pirog

Gościnnie: Miłosz Piróg z 10Clouds

Dostępny od: 28 kwietnia 2018
04.
odcinek #4

O tym jak wygląda praca zdalna dla zagranicznego startupu i jak rozwijać produkt dla bardzo specyficznej grupy docelowej, a także jak pozyskiwać zlecenia na freelance.

Greg Dlubacz

Gościnnie: Greg Dłubacz z Catenda AS

Dostępny od: 2 luty 2018

Kim jestem?

Jestem Michał, UI / UX designer z 10 letnim doświadczeniem. W swojej codziennej pracy pomagam startupom poprawiać jakość ich produktów. Możesz sprawdzić mnie na Dribbble, Linkedin, Medium oraz About.me.